Ziņas
Kalendārs
Nolikums
Noteikumi
Pieteikuma formas
Rezultāti
Starta nummuri
 
08/03/2016
Skijoringam Akcija

 

Latvijas čempionāts skijoringā noslēdz sezonu – sportistiem tiek piedāvāta akcija.

Pēc aizvadītajiem četriem Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā posmiem, Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) Skijoringa komisija pieņēmusi lēmumu noslēgt šīs sezonas sacensību seriālu. Drīzumā norisināsies apbalvošanas pasākums, bet skijoringa sportisti jau šobrīd tiek aicināti pieteikties nākamā gada sezonai, lai saņemtu bezmaksas Gada licenci.

Lai gan iepriekš bija paredzēts sacensības turpināt arī šajā nedēļās nogalē, nevienā no  pieteiktajām posmu norises vietām nav gana daudz sniega un, neskatoties uz daudzviet esošo salu, arī nokrišņi nav gaidāmi. Lieki nevilcinoties ir pieņemts lēmums noslēgt 2015./2016.gada sezonu, lai sportisti var gatavoties vasaras sezonas sacensībām. Tuvākajā laikā LaMSF informēs par skijoringa un ziemas motokrosa gada noslēguma pasākumu, kurā tiks sveikti sacensību laureāti.

Gatavojoties nākamajai sezonai, sportistiem jau šobrīd tiek piedāvāta īpaša akcija! Reģistrējoties 2016./2017.gada Latvijas čempionāta/Kausa skijoringa sezonai interneta platformā platformā www.licence.lv platformā (ja neizdodas ielogoties, tad sūtiet uz info @skijorings.l v) līdz š.g. 1.maijam, visiem sportistiem jaunās sezonas Gada licence tiks izsniegta bezmaksas. Šī akcija attiecas uz visām LČ/LK skijoringa klasēm.*

          Atgādinām, ka šogad aizvadīti 4 Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā posmi, kam paralēli norisinājās Latvijas kausa un Junioru čempionāta sacensības. Pirmās cīņas norisinājās Ledmanē, otrās pēc krietna pārtraukuma risinājās Stāmerienā, bet noslēdzošās aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Sidrabiņos (Liepkalnē) un Apē.

 

 

Lapā izmantoti
LaMSF dati

 
Atbalsta:

 
Reklāma:
 
Kontakti - Informācija: info @ skijorings.lv