Kalendārs 2018


04.02.2018  Stāmeriena (Gulbene)  Lč 1.posms
10.02.2018  Ropaži  Lč 2.posms
11.02.2018 Ķegums RED BULL  
17.02.2018 Nereta Lč 3.posms
18.02.2018 Sausnēja (Ērgļu nov.) Lč 4.posms
24.02.2018 Alūksne Lč 5.posms
25.02.2018 Smiltene Lč 6.posms
10.03.2018 Madona Lč 7.posms
11.03.2018 Cēsis Lč 8.posms

Kalendārs 2016

24.01.2016 Latvijas čempionāts  1. p Lēdmane 1 Ogres r.
20.02.2016 Latvijas čempionāts  2.p Stāmeriena Gulbenes r.
27.02.2016  Latvijas čempionāts 3.p Liepkalne Madonas r. 
28.02.2016 Latvijas čempionāts 4.p Ape

Kalendārs 2015

25.01.2015 Latvijas Kauss Liepkalne Madonas r.
01.02.2015 Latvijas čempionāts 1.p  Dignāja  Jēkabpils r.
08.02.2015 Latvijas čempionāts 2.p  Lēdmane
14.02.2015   Latvijas čempionāts 3.p  Raiskums  Cēsis   
15.02.2015  RED BULL  Cēsis  

Kalendārs 2013

22.12.2012 Latvijas čempionāts 1.p Madona
20.01.2013 Latvijas čempionāts 2.p Liepkalne  Madonas r.
27.01.2013 Latvijas čempionāts 3.p Dignāja  Jēkabpils r.
09.02.2013  Latvijas čempionāts 4.p Zaķusala   Rīga
17.02.2013  Latvijas čempionāts 5.p Kalvene  Liepājas r.
24.02.2013  Skijorings RED BULL Cēsis
10.03.2013 Latvijas čempionāts 6.p Ogre  “Elkšņu” mototrase

Kalendārs 2012

22.01.2012  Latvijas čempionāts 1.p Ropaži Rīgas r.
28.01.2012  Latvijas čempionāts 2.p  Ķekava  Tilderu” trase
11.02.2012   Latvijas čempionāts 3.p Sigulda Rīgas r.
12.02.2012  Latvijas čempionāts 4.p Lēdmane  Ogres r.
18.02.2012  Latvijas čempionāts 5.p Madona
19.02.2012 Latvijas čempionāts 6.p Liepkalne Madonas r.

Kalendārs 2011

 

08.01.2011   Latvijas Kausa izcīņa Lēdmane   Ogres r.  
09.01.2011    Latvijas čempionāts 1.p. Lēdmane   Ogres r.
15.01.2011    Latvijas čempionāts 2.p. Ķekava  “Tilderu trase”  
16.01.2011    Latvijas čempionāts 3.p. Ropaži   Rīgas r.
29.01.2011    Latvijas čempionāts 4.p. Remte  Saldus r. 
30.01.2011     Latvijas čempionāts 5.p. Sigulda 
12.02.2011   Baltijas čempionāts   Liepkalne Madonas r.
19.02.2011  Kausa izcīņa Dignāja   Jēkabpils r.
20.02.2011   Kausa izcīņa  Ozoli   Madonas r.  
26.02.2011   Latvijas čempionāts 6.p. Kalvene   Liepājas r 
27.02.2011   Latvijas čempionāts 7.p. Penkule   Dobeles r.

 

Kalendārs 2010

03.01.2010 Skijoringa sporta spēles 1p. Zvirgzde Rīgas r.
09.01.2010  Latvijas kauss 1.p. Ropaži    Ropažu pag.
10.01.2010 Latvijas čempionāts 1.p. Ķekava “Tilderu trase
16.01.2010  Latvijas čempionāts 2.p. Lēdmane Ogres r.
17.01.2010 Latvijas kauss 2.p. Bauska “Mūsas trase”
23.01.2010  Latvijas čempionāts 3.p.  Liepkalne  Madonas r.
24.01.2010   Latvijas kauss  3.p. Elkšņi  Ogre
31.01.2010   Latvijas čempionāts  4.p. Remte   Brocēnu nov.
06.02.2010  Skijoringa Sprints Cēsis    Stadionā
07.02.2010  Rasmanis & Dankers Cēsis   Amatas nov.
13.02.2010  Latvijas kauss 4.p.  Penkule  Dobeles r.
14.02.2010  Latvijas čempionāts 5.p.   Kazdanga  Liepājas r.
20.02.2010  Baltijas čempionāts   Stelpe   Bauskas r.
21.02.2010  Latvijas kauss  5p. Babīte  Rīgas r.
13.03.2010 Jēkabpils n. kausa izcīņa Jēkabpils Jēkabpils r.